fbpx

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.

SYNERCOM USŁUGI WSPóLNE SP. Z O.O.

Baza bezpłatnej wiedzy

W „bazie bezpłatnej wiedzy” znajdziesz regularnie publikowane materiały edukacyjne, które pomogą Ci w wyborze właściwego szkolenia. Rzetelnie przygotowane informacje i statystyki pozwolą Ci ocenić czy kwalifikacje uzyskane na danym szkoleniu będą stanowiły właściwą ścieżkę rozwoju zawodowego dla Ciebie.

Przez ciągły rozwój technologii możemy znaleźć się w sytuacji, gdy postawione zostaną przed nami cele i zadania wymagające nowych umiejętności. Wydaje się, że najprostszą decyzją będzie ciągłe kształcenie się we własnym zawodzie, aby móc obsługiwać najnowsze urządzenia czy oprogramowania.

VIDEO

TEKST

Czy kursy to dobry pomysł na rozwój zawodowy?

Świat cały czas się zmienia - czy więc znalezienie własnej bezpiecznej przystani w postaci stabilizacji zawodowej jest w ogóle możliwe? Niestety, nawet jeśli wydaje nam się, że uzyskaliśmy odpowiedni poziom umiejętności zawodowych, jest to tylko pozorna stabilizacja. Ogólnie rozumiany świat ulega ciągłym przemianom - wystarczy spojrzeć, w jakim miejscu byliśmy chociażby 10 lat temu(...)

Wymogiem korzystania z systemu fotowoltaicznego przez klientów jest regularne serwisowanie systemu, co daje nam możliwość obsługi klientów w systemie abonamentowym. Tak więc nasza praca, a w konsekwencji – nasz zarobek, nie kończy się wraz z instalacją systemu, a każde nowe zlecenie oznacza dla nas także stałe wynagrodzenie w przyszłości.

VIDEO

TEKST

Czy warto zdecydować się na zawód instalatora systemów fotowoltaicznych?

Coraz więcej firm oraz prywatnych gospodarstw domowych decyduje się na montaż paneli słonecznych. Nic dziwnego, że branża fotowoltaiczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a liczba miejsc pracy w tym zawodzie ciągle wzrasta. Czy rzeczywiście warto zdecydować się na zawód instalatora systemów fotowoltaicznych? W tym wpisie postaramy się rozwiać twoje wątpliwości.

Dzięki ukończeniu kursu z zakresu pierwszej pomocy poprawimy nie tylko swoją pozycję na rynku pracy, ale dzięki zdobyciu wiedzy i umiejętności z zakresu ratowania zdrowia i życia, poprawiamy własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich (...)

VIDEO

TEKST

Jak zadbać o rozwój zawodowy oraz bezpieczeństwo najbliższych?

Czy znalazłeś się kiedykolwiek w sytuacji zagrożenia życia lub gdy potrzebna była komuś pomoc medyczna? Jeśli tak, to wiesz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie, które pomoże zareagować w sposób intuicyjny, który w konsekwencji przyczyni się do ratowania zdrowia, a nawet życia. Przygotowanie tego typu może zapewnić odpowiedni kurs pierwszej pomocy.

Wśród zawodów wymienionych w prognozie potrzeb rynku pracy województwa śląskiego, znalazł się między innymi operator wózka widłowego, co oznacza iż obecnie zawód ten boryka się z deficytem pracowników na rynku pracy (...)

VIDEO

TEKST

Operator wózka widłowego - zawód przeszłości?

Czy w dobie sukcesywnego postępu i zastępowaniu energii ludzkiej – energią maszyn, operator wózka widłowego może liczyć na stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki? W tym krótkim filmie, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tą branżą.

Spawalnictwo daje możliwość stabilnego zatrudnienia i zarobków powyżej przeciętnego wynagrodzenia w Polsce. Popyt na pracowników sprawia, iż osoby posiadające uprawnienia spawalnicze mogą wybierać spośród wielu ofert przygotowanych przez potencjalnych pracodawców (...)

VIDEO

TEKST

Czy to dobry moment na szkolenie spawalnicze?

Czy w czasach powszechnej cyfryzacji zawód spawacza może stanowić dobre zabezpieczenie na przyszłość w postaci stabilnego zatrudnienia oraz wysokich zarobków? Czy spawalnictwo może być konkurencyjną branżą? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te pytania, opierając się na rzetelnych, aktualnych danych.