SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.

kursy

Autodesk

online

     Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w programie AutoCAD – służącym do dwuwymiarowego projektowania (2D) wykorzystywanego w wielu branżach. Szkolenie prowadzone jest przez Autoryzowanych Instruktorów Autodeskowych. Składa się z bloków wykładowo-ćwiczeniowych, dzielonych przerwami. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują Autodeskowe Certyfikaty poświadczające nabytą wiedzę.

Warunki przyjęcia:
Kandydaci powinni mieć wiedzę z zakresu podstaw obsługi komputera w środowisku Windows.

Zapisz się na najbliższy termin:

Czas trwania: 3 dni                              Cena: 900 zł

Czas trwania: 3 dni                              Cena: 900 zł

     Kurs przeznaczony dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu projektowania
w AutoCAD. Podzielony jest na dwie części: pierwsza – poświęcona przygotowaniu środowiska projektowego pod konkretne potrzeby projektanta (modyfikacja interfejsu graficznego, zaawansowane ustawienia konfiguracyjne), druga – poświęcona projektowaniu w przestrzeni 3D. Szkolenie prowadzone jest przez Autoryzowanych Instruktorów Autodeskowych.  Składa się z bloków wykładowo-ćwiczeniowych, dzielonych przerwami. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują Autodeskowe Certyfikaty poświadczające nabytą wiedzę.

Warunki przyjęcia:
Kandydaci chcący wziąć udział w kursie muszą posiadać wiedzę z zakresu podstaw pracy
z programem AutoCAD.

Zapisz się na najbliższy termin:

     Kurs przeznaczony dla osób rozpoczynających pracę w programie Civil 3D. Program pomaga pracownikom sektora inżynierii lądowej i wodnej oraz geodetom w skutecznym tworzeniu i realizacji projektów transportowych, lądowych i środowiskowych. Szkolenie prowadzone jest przez Autoryzowanych Instruktorów Autodeskowych. Składa się z bloków wykładowo-ćwiczeniowych, dzielonych przerwami. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują Autodeskowe Certyfikaty w języku angielskim poświadczające nabytą wiedzę.

Warunki przyjęcia:
Kandydaci chcący wziąć udział w kursie muszą posiadać wiedzę z zakresu podstaw obsługi środowiska Windows oraz podstaw pracy z programem AutoCAD.

Zapisz się na najbliższy termin:

Czas trwania: 3 dni                              Cena: 900 zł

Kontakt:
32 420 42 50, 782 532 677, e-mail: bok.szkolenia@synercom.pl