fbpx

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.

SYNERCOM USŁUGI WSPóLNE SP. Z O.O.

Szkolenia Autodesk

Warto wziąć udział w szkoleniach Autodesk, aby opanować profesjonalne narzędzia projektowe, zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze projektowania 3D i doskonalić swoje kompetencje w branży CAD. Dzięki szkoleniom Autodesk stajesz się bardziej efektywnym i pewnym siebie użytkownikiem oprogramowania, co przekłada się na jakość i innowacyjność Twoich projektów. Dołącz do szkolenia i podnieś swój poziom w dziedzinie projektowania!

Opis szkoleń Autodesk

Weź udział w naszych szkoleniach on-line na żywo z trenerem, pozwalających na naukę programu od podstaw oraz rozwijanie umiejętności pracy w środowisku CAD.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę autoryzowanych instruktorów autodeskowych, którzy na bieżąco śledzą nowości z branży IT, mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a ich wiedza każdego roku sprawdzana jest poprzez udział w dedykowanych egzaminach Autodesk.

Udział w szkoleniach daje szansę na zdobycie wysokiego poziomu motywacji i zaangażowania do zgłębienia wiedzy ze świadomością tego, jak najskuteczniej i najefektywniej wykorzystywać dostępne narzędzia.

Uczestnicy szkoleń otrzymują oryginalny międzynarodowy Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Autodesk honorowany na całym świecie, który jest wiarygodnym poświadczeniem zdobytej wiedzy.

Aby zapisać się na wybrany kurs wypełnij poniższy formularz:

Sylwia Niedźwiedzka

tel.: +48 782 515 605
e-mail: s.niedzwiedzka@synercom.pl

Dokumenty do pobrania: