fbpx

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.

SYNERCOM USŁUGI WSPóLNE SP. Z O.O.

Baza bezpłatnej wiedzy

Jak zadbać o rozwój zawodowy oraz bezpieczeństwo najbliższych?

Czy znalazłeś się kiedykolwiek w sytuacji zagrożenia życia lub gdy potrzebna była komuś pomoc medyczna? Jeśli tak, to wiesz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie, które pomoże zareagować w sposób intuicyjny, który w konsekwencji przyczyni się do ratowania zdrowia, a nawet życia. Przygotowanie tego typu może zapewnić odpowiedni kurs pierwszej pomocy.

Kursy pierwszej pomocy są szczególnie pożądane jeśli chcemy wykonywać zawody takie, jak: opiekun dzieci oraz opiekun osób starszych lub osób niepełnosprawnych. Mogą także okazać się pomocne przy poprawieniu twojej pozycji w obecnej firmie. Dzięki kursom pierwszej pomocy staniesz się także bardziej konkurencyjny podczas szukania nowego miejsca pracy.

W Synercom Usługi Wspólne możesz odbyć chociażby kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, po ukończeniu którego uczestnik otrzymuje ważne przez 3 lata uprawnienia ratownicze.

Osoba, która ukończy kurs, może wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową, przyrządową oraz bezprzyrządową, także z podawaniem tlenu, potrafi również zastosować defibrylację automatyczną. Zajmuje się unieruchamianiem złamań oraz zabezpieczaniem kończyn z podejrzeniem zwichnięć. W przypadku krwotoków zewnętrznych – jest w stanie je zatamować i opatrywać rany.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy pozwala rozpocząć przygodę w pracy ratownika, ale to nie koniec możliwości. Zgodnie z kodeksem pracy, za bezpieczeństwo pracowników w firmie odpowiada pracodawca. W praktyce oznacza to, że co najmniej jedna osoba pracująca w danym dziale firmy powinna ukończyć kurs pierwszej pomocy. Uprawnienia ratownika pozwolą ci więc negocjować lepsze stawki w obecnym lub przyszłym miejscu pracy – będziesz przecież osobą odpowiedzialną za ratowanie zdrowia i życia swoich współpracowników.

Poza negocjacją wyższych zarobków, kurs zwiększy twoją stabilizację w pracy i zmniejszy prawdopodobieństwo zwolnienia – wspomniany kodeks pracy zobowiązuje bowiem każdego pracodawcę do posiadania w zespole przeszkolonej osoby w zakresie ratowania zdrowia i życia.

W Synercom Usługi Wspólne, oprócz wspomnianego wcześniej kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, możesz odbyć także kurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz kurs okresowy kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Nasza wyspecjalizowana kadra do każdego z uczestników podchodzi w sposób indywidualny, a naszą misją jest podnoszenie świadomości w zakresie ratowania zdrowia i życia. Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem przygotują cię do egzaminu, po którym staniesz się wykwalifikowanym ratownikiem, gotowym udzielić pierwszej pomocy.

Dzięki ukończeniu kursu z zakresu pierwszej pomocy poprawimy nie tylko swoją pozycję na rynku pracy, ale dzięki zdobyciu wiedzy i umiejętności z zakresu ratowania zdrowia i życia, poprawiamy własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, co może okazać się pomocne w najmniej oczekiwanym momencie. Nie czekaj – zadbaj o swój rozwój, ale przede wszystkim o spokojną przyszłość swoich najbliższych.

 

Zadzwoń

T: 32 420 42 50

M: 782 515 605

Napisz

Przyjdź

Ośrodek Szkoleniowy:
41-408 Mysłowice, Piastów Śl. 18a

Godziny  otwarcia:
od poniedziałku do piątku
od godz. 7.00 do godz. 15.00

Administratorem danych osobowych jest SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. ul. Karolinki 1, 40-467 Katowice.
Dane osobowe przetwarzane będę w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.
Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli.