fbpx

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.

SYNERCOM USŁUGI WSPóLNE SP. Z O.O.

Prawo Pracy

Udział w kursie z prawa pracy to klucz do zrozumienia skomplikowanych regulacji prawnych związanych z zatrudnieniem. Kurs umożliwia zdobycie aktualnej wiedzy dotyczącej kodeksu pracy, umów o pracę i praw pracowniczych. Dzięki niemu będziesz świadomy/a swoich praw i obowiązków zarówno jako pracownik, jak i pracodawca. Wzięcie udziału w kursie z prawa pracy to inwestycja w rozwój zawodowy, która pozwoli Ci skuteczniej radzić sobie w dynamicznym środowisku zawodowym. Opanuj tajniki prawa pracy i zyskaj pewność działania w sferze relacji pracowniczych!

Opis szkolenia z zakresu Prawa Pracy

Znajomość przepisów prawa pracy jest niezbędna zarówno dla pracodawcy jak i jego doradców. Jednak nie są oni jedynymi osobami, które powinny zapoznać się z przepisami Kodeksu Pracy. Wiedzę tą powinni też posiadać pracownicy działu kadr.

Cel kształcenia:

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu aktualnie wprowadzonych i planowanych zmian w prawie pracy oraz kształtowanie umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Umiejętności:

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę o aktualnie obowiązujących zmianach i ich interpretowaniu oraz jak w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę.

Aby zapisać się na wybrany kurs wypełnij poniższy formularz:

Sylwia Niedźwiedzka

tel.: +48 782 515 605
e-mail: s.niedzwiedzka@synercom.pl

Dokumenty do pobrania: