fbpx

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.

SYNERCOM USŁUGI WSPóLNE SP. Z O.O.

Kursy URE

Udział w kursie z zakresu URE (Urząd Regulacji Energetyki) to kluczowy krok w poszerzaniu wiedzy na temat regulacji i prawodawstwa energetycznego. Kurs ten umożliwia lepsze zrozumienie złożonych kwestii branży energetycznej, co jest niezbędne dla profesjonalistów chcących działać zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Wzięcie udziału w szkoleniu z URE to inwestycja w rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku energetycznym.

Opis szkolenia z zakresu uprawnień URE

Uprawnienia G1

Uczestnicy szkolenia w zakresie uprawnień energetycznych G1 zdobywają kompetencje w zakresie eksploatacji lub dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia G2

Uczestnicy szkolenia w zakresie uprawnień energetycznych G2 zdobywają kompetencje w zakresie eksploatacji lub dozoru urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych. Ze szkolenia mogą skorzystać między innymi: palacze kotłów, serwisanci, instalatorzy, monterzy.

Uprawnienia G3

Uczestnicy szkolenia w zakresie uprawnień energetycznych G3 zdobywają kompetencje w zakresie eksploatacji lub dozoru urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe.

 

Oferujemy również możliwość odnowienia uprawnień energetycznych G1, G2 lub G3.

Aby zapisać się na wybrany kurs wypełnij poniższy formularz:

Sylwia Niedźwiedzka

tel.: +48 782 515 605
e-mail: s.niedzwiedzka@synercom.pl

Dokumenty do pobrania: